Veleprodaja:
Tel: +385 16407716, fax: +385 16407116
Adresa: Bani 73-Poslovna zona Buzin-Zagreb


Reklamacije:
mail: reklamacije@solarni-paneli.hr
tel: +385 16407716



Maloprodaje (SOLARSHOP):

www.solarno.hr

Solar Shop - ZAGREB
Av.Dubrovnik(Velesajam-glavni ulaz)
Zagreb - Hrvatska
Tel: +38516521634
Mob: +385977334661
info@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - ZAGREB
Avenija Dubrava
Zagreb - Hrvatska
Tel: +38512851650
Mob: +385997326662
dubrava@beren.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 08-14


Solar Shop - ZAPREŠIĆ
Ul. pavla Lončara 1B
Zagreb - Hrvatska
Tel: +38513355607
Mob: +385989388185

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - KARLOVAC
Banija 23 
Karlovac - Hrvatska
Tel: +38547638537
Mob: +385992567415

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - SISAK
J.J.Strossmayera 68
Sisak - Hrvatska
Tel: +38544530576
sisak@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-16
SUBOTA 08-13


Solar Shop - VARAŽDIN
Optujska 26 
Varaždin - Hrvatska
Tel: +38542303858
varazdin@beren.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 08-14


Solar Shop - OSIJEK
Strosmajerova 296  
Osijek - Hrvatska
Tel: +38531629190
Mob: +385916162222
osijek@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-17
SUBOTA 09-13


Solar Shop - RIJEKA
Kvaternikova 83 (VEŽICA-okretište autobusa)
Rijeka - Hrvatska
Tel: +38551215437
Mob: +38598672680
rijeka@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - KRK
Omišalj,Pušća 150
Krk - Omišalj - Hrvatska
Tel: +38551245190
Mob: +385977741232
krk@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - PULA
Ul. Starih Statuta 4
Pula- Hrvatska
Tel: +38552573264
Mob: +385912573264
pula@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - POREČ
M. Vlašića 20 (Lacop centar)
Poreč-Hrvatska
Tel: +38552647271
Mob: +385998062805
porec@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-17
SUBOTA 09-13


Solar Shop - SUKOŠAN
Franje Tuđmana 147
Sukošan-Hrvatska
Tel: +385523390436
Mob: +385911303566

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - ŠIBENIK
Bana J. Jelačića 78E
Šibenik - Hrvatska
Tel: +385522642221
Mob: +385993030014
sibenik@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 09-13


Solar Shop - SPLIT
Lovački put 1A (ARAN kuhinje)
Split - Hrvatska
Tel: +38521374865
split@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop - SOLIN
Luke Botića 29 (kod Mercatora)   
Solin - Hrvatska
Tel: +38521210526
Mob: +385915540313
solin@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 08-17
SUBOTA 08-12


Solar Shop - ZADAR
Franka Lisice 57 
Zadar - Hrvatska
Tel: +38523213466
Mob: +385993972370
zadar@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 08-20
SUBOTA 09-13


Solar Shop -DUBROVNIK
Nikole Tesle 12 (BATALA-stara stanica)
Dubrovnik- Hrvatska
Tel: +38520311081
Mob: +385981731585
dubrovnik@solarno.hr

Radno vrijeme:
PON-PET 09-18
SUBOTA 09-14


Solar Shop -VINKOVCI
Kralja Zvonimira 30 
Vinkovci - Hrvatska
Tel: +38532338333
+38532638517
Mob: +385951962266
esert@ines.hr



Bosna i Hercegovina

SOLE doo
Posušje (Put za Imotski BB)
Tel: +387 39682493
prodaja@topla.ba

www.topla.ba



Kontakt

Pomoću ove forme možete nas kontaktirati

Polja označena zvjezdicom (*) su obavezna



















Pogledajte mapu SOLARNI PANELI uvećano



Sv. Franjo Asiški

"Hvaljen budi, Gospodine moj,
 sa svim stvorenjima svojim,
 napose s bratom, gospodinom Suncem:
 od njega nam dolazi dan
 i svojim nas zrakama grije.
 Ono je lijepo i sjajne je svjetlosti puno
 slika je, Svevišnji, tvoga božanskoga sjaja."


Sv. Franjo Asiški - pjesma stvorova